FANDOM


A teraz pizdnę cię przez ścianę jak kartoflem! Jeeeb!

Kutanoid rozprawia się z Torpedą

Buahahahaha! Kurwa niepokonany! Jak Gołota!

Po zabiciu Mkbewe

Bomba, ty żydku...

Ostatnie słowa przed śmiercią


Kutanoid – potężny, najgroźniejszy kosmita wysłany przez Sułtana Kosmitów w celu dostarczenia mu żywego kapitana Tytusa Bomby. Jest hybrydą człowieka i Kurvinoxa, przez co nie ma słabości do wąchania gówna. Znany jest jeden okaz Kutanoida o imieniu Marcin.

WyglądEdytuj

Jest koloru czerwonego. Posiada 2,5 metra wzrostu. W jego ciele są tytanowe kuloodporne powłoki, ultra-płytki tytanowy odbyt uniemożliwiający wsadzenie w niego karabinu, atomówkę i siusiacza z betonu. Posiada dupę ulokowaną w miejscu, gdzie powinna znajdować się morda. Wyglądem przypomina szatana. Potrafi latać i strzelać z ręki czymś w rodzaju lasera. Kosmita ten jest o wiele potężniejszy od Skurwiwija, jak mawiał Tytus Bomba, Skurwiwij to śmierdzący dupą siusiaczek przy Kutanoidzie.

Historia postaciEdytuj

Po masakrze w kopalni tlenku żelaza na planecie KUUUTAX, Kutanoid zastawił fortel na Gwiezdny Patrol. Użył Mateo jako zakładnika, gdy jednostka udała się tam na misję celem uratowania go. Żołnierze ze swoimi karabinami byli bezradni wobec miażdżącej przewagi kosmity. Po krótkiej potyczce potwór zabrał Tytusa Bombę do Sułtana Kosmitów, dla którego pracował jako najemnik. Po publicznej egzekucji kapitana na Planecie Wojny i przydzieleniu tępym chujom nowego dowódcy w postaci Torpedy, Kutanoid otrzymał nowe zadanie.

Kosmita przygotował kolejną zasadzkę na planecie KUUTAX w fabryce kermazytu. Tym razem Otyły Pan dał swemu zleceniobiorcy wolną rękę, jeśli chodzi o życie członków załogi. W chwili, gdy Kutanoid zamierzał wykończyć Torpedę, pojawił się Mkbewe, który niestety jednak został zabity po próbie wsadzenia kosmicie bezskutecznie karabina w dupę. Kiedy już śmierć żołnierzy zdawała się być przesądzona, pojawił się kapitan Bomba uzbrojony w minigun. Po błyskawicznym ostrzale przewrócił kosmitę na ziemię, a następnie wsadził mu granat do mordy, czyli w miejsce, gdzie faktycznie znajdował się odbyt.

Po raz kolejny postać Kutanoida pojawiła się na kilka sekund wiele epizodów później, kiedy to Chujew ukrywający się jako fałszywy Generał Lufa, po zdemaskowaniu prawdziwej tożsamości przez Kapitana Bombę, zmienił się w tego kosmitę w czasie walki wręcz z wkurwionym Tytusem.

GaleriaEdytuj

ŹródłaEdytuj