FANDOM


Kapitan Torpeda

Intro serii

Chorąży Torpeda otrzymuje tytuł Kapitana Gwiezdnej Floty po domniemanej śmierci swojego głównego rywala - Kapitana Tytusa Bomby . Rozpoczyna się krótka seria odcinków o nazwie "Kapitan Torpeda".

Od tej pory Torpeda będzie miał dwóch swoich szeregowców niejako w spadku po Tytusie, którzy na te kilka odcinktów z "tępych chujów" staną się "siusiaczkami"!

Już przy admirale, Torpeda zachęcił ich do dalszej służby u swego boku wyszukanym pytaniem: "No i jak tam siusiaczki, gotowi na kosmiczne strzelanie?".

Kosmiczne strzelanie.Edytuj

Służba w Gwiezdnej Flocie jest dożywotnia, jak w więzieniu. Dlatego podania o zwolnienie Janusza i Sebka , admirał wsadził sobie w dupę. I zapowiedział trzymać je tam aż do ich śmierci. Kosmos nie stał się wcale bezpieczniejszy po śmierci Bomby, dlatego Kapitan Torpeda natychmiast wyrusza z siusiaczkami oczyścić kanały w których napotkają niebezpiecznego, sięgającego im do kolan kosmitę, żądającego okupu: "miliona dolarów w różnych walutach, głównie w złotówkach". Torpeda traktuje go serią z karabinu maszynowego i spluwa, nazywając martwego kosmitę "Fiutek!" Szeregowcy zawiedli się, że nowy kapitan nie okazał się sadystą i nie wolał kazać kosmicie robić kosmiczne sztuczki.

Kolejnym przeciwnikiem na nieznanej planecie będą dwa Kurwinoksy, jeden z nich łapie wszy na plecach drugiego, co wygląda bardzo podejrzanie. Kapitan poucza szeregowca i wdaje się w kultowy dialog: "- Panie Kapitanie, co oni robią? - Parzą się! - Co robią? - W dupe!". Szeregowiec po wykonaniu misji pyta Kapitana w rakiecie co by zrobił gdyby dowiedział się "że jego siorka opierdala kiełbachy kosmitom? - Co? Że im jedzenie kradnie?" - zdziwił się Kapitan Torpeda. :)

Zwiady na planecie Q-tax.Edytuj

Tym razem admirał wysyła oddział Torpedy na zwiady na planecie Q-tax. "Pedały czy oddział i tak musimy ich zneutralizować!" - rozkazuje Kapitan. Na pytanie czy zacząć ostrzał, jednak nakazuje im rozwagę i nawiązuje do taktyki swojego poprzednika: "Wy to byście chcieli tak po pedalsku... Otwarcie w dupe ładować, tu trzeba inaczej!" Udaje jaskółkę aby zdezorientować wroga. Okazuje się, że mają do czynienia z pechowym Kurvinoxem, który wszystko psuje drugiemu. Prześwietlił mu ostatnie zdjęcia matki ze szpitala, co pechowiec komentuje: "O rety, to zrobisz se z ojcem!". Po czym opuszczają obozowisko, Torpeda nakazuje przeszukać obóz i przypadkiem nadepnie na kupę.

Ocalić naukowców.Edytuj

Kolejny odcinek z naszym ulubionym kapitanem rozpoczyna narrator: Od paru miesięcy kosmos nie jest już bezpiecznym miejscem, odkąd zabrakło asa gwiezdnej floty, kosmici panoszą się jakby galaktyka Kurvix należała tylko do Sułtana Kosmitów! Nowy kapitan robi co może, ale jest tylko człowiekiem a nie psychopatą! Narratorem okazuje się Mkbewe, który będzie wspierał Kapitana Torpedę i postara się przywrócić godność ludziom w galaktyce.

Torpeda tymczasem nadlatuje do Stacji badawczej Luna. Ma tam ocalić naukowców! Jednak ma do czynienia z niebezpiecznymi dodupyzaurami, jeden z nich wydaje się być niespełna rozumu. Dodupyzaury rządają za naukowców rakiety i sporego okupu. Dodupyzar zabija jednego naukowca, który pokazał mu faka! "Maciek kurwa, coś ty zrobił?" - kapitan jednak usłyszał strzał i pyta, co się stało. Na co odpowiadają mu: "NIC! Maciek gra na gameboyu w kapitana Dupę!" :)

Torpeda ocala naukowców

Torpeda ocala naukowców!

Kapitan ocala naukowców podstępem, sam dostaje się do ich kryjówki w worku (zupełnie jak koń trojański) w którym miał być okup za naukowca. Następnie zabija dodupyzaury. Okazuje się sprytnym dowódcą bez skłonności do brutalnych i bezmyślnych rozwiązań.

Dobry nastrój Torpedy jednak przerywa Terminator, który staje im na drodze! "O ku*wa, Terminator! Rżnąć z karabinkóów!!" - rozkazuje kapitan. Z pomocą spieszy Mkbewe, który za pomocą bazooki rozwala przeciwnika. Torpeda zauważa jego podobieństwo do Tytusa Bomby.

Zlikwidować stację badawczą.Edytuj

Kapitan rozgadał się z szeregowcami o tym ile dup może mieć kosmita, potem okazuje się, że stacja "zlikwidowała się sama" i kapitan zaprasza swoich żołnierzy na sushi, nie zaś na hot-dogi jak robił to poprzedni dowódca. Torpeda chwali się, że "pewnie przechwycili nasz sygnał i popełnili samobójstwo ze strachu przede mną! Dobra siusiaczki, wracamy na sushi, ja stawiam!" - machnął się Torpeda.

Wytwórnia keramzytu.Edytuj

Niebywale zdenerwowany Sułtan Kosmitów wzywa Kutanoida, tłumacząc mu, że jest jak szewczyk Dratewka w walce z bazyliszkiem, odciął mu łep ale na jego miejscu wyrósł "jeszcze gorszy bo bardziej wkurwiający!". Mowa oczywiście o kapitanie Torpedzie, który ma mieć "tyle stylu co chuj w dupie". Sułtan Kosmitów chce zabić nowego kapitana jak najszybciej, cena nie gra roli!

Otrzymany rozkaz kapitan bezwłocznie wypełnia. Należy sprawdzić dlaczego największa wytwórnia sztucznego kruszywa nie pracuje. Sztuczne kwiaty, jak tłumaczy kapitan, są teraz bardzo modne i rosną tylko w sztucznym kruszywie. Keramzyt jest teraz w cenie! Jeden dzień przestoju to 1000 złotych straty! "O kurwa, przecież to... - Tak żołnierzu... Roczny żołd." - dopowiada kapitan. :)

Okazuje się że w wytwórni keramzytu pojawił się Kutanoid, ten sam który zabił kapitana Bombę i zmierzy się teraz z kapitanem Torpedą!

Śmierć Kutanoida.Edytuj

Torpeda nie chcąc ranić rykoszetami pocisków swoich żołnierzy nakazuje nie strzelać. Tytanowe powłoki i dupa z żelaza są kuloodporne. Kutanoid chce rzucić Torpedą jak "workiem z ziemniakami" i de facto rozwala nim ścianę. Ten potężny cios kapitan jednak przeżył. Ten moment nieuwagi Kutanoida wykorzystuje Mkbewe, na widok którego wyglądający jak diabeł na sterydach Kutanoid krzyczy: "o kurwa diabeł!". W przeciwieństwie do Torpedy, Mkbewe nie ma szczęścia i nie udaje mu się przeżyć ciosu Kutanoida. Ten zaś świętuje, twierdząc, że jest "niepokonany jak Gołota!".

Szeregowcy przeżywają śmierć Mkbewe, tymczasem kapitan zbiera się i odciąga uwagę Kutanoida. Pojawia się nagle Kapitan Bomba, który dowiedział się jak pokonać hybrydę człowieka i kurwinoxa. Tam gdzie Kutanoid ma twarz, tam w rzeczywistości jest jego dupa. To właśnie tam należy wcisnąć granat.

Kutanoid ginie w walce i okazuje się, że Bomba przeżył. Ku zdziwieniu i uciesze admirała, oddział Torpedy przeżył, chociaż ten już spisał ich na straty.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.